Piękna i zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że można się wciąż spotkać z nowymi trendami proponowany przez stylistki. Jedną z ciekawszych możliwości jest wykorzystanie akrylów lub akrylożeli. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ten temat. Ciekawą ich ofertę znajdziesz tutaj: https://allehybryda.pl/akrylozele-i-akryle.

Czym jest akryl do paznokci?

Akryl to specjalny polimer, który jest wytwarzany z kwasu akrylowego oraz metaakrylowego. W praktyce można powiedzieć, że akryl do paznokci to połączenie specjalnego proszku z płynem, pod którego wpływem staje się on plastyczną masą. Akryl tworzy bardzo twardą i zwarta masę , dzięki czemu świetnie się nadaje do przedłużania paznokci. Warto zaznaczyć że do jego utwardzenia nie jest potrzebna specjalną lampa. 

Co jest potrzebne, aby wykonać paznokcie akrylowe?

Aby móc wykonać manicure akrylowe konieczne jest zgromadzenie kilku niezbędnych produktów. Przede wszystkim potrzebny będzie płyn, a także proszek akrylowy. Wszystkie te produkty są dostępne na stronie allehybryda.pl. Proszki dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu można z łatwością wykonać najróżniejsze wzorki. 

Do przedłużenia paznokci będzie też potrzebna polerka oraz primer bezkwasowy, który zwiększa przyczepność masy akrylowej, a także specjalne szablony. Zakończenie stylizacji będzie możliwe dzięki specjalnym Topom. 

Czym jest akrylożel?

Akrylożel to bardzo nowoczesny produkt do przedłużania paznokci czy ich stylizacji. Jest on połączeniem niezwykłej trwałości, jaką wyróżnia się akryl, a także elastyczną formułą żelu. Dzięki temu, że produkt jest bardziej plastyczny niż zwykły żel to nie ma ryzyka, że rozleje się na skórki. Można go dokładnie kontrolować podczas formowania ostatecznego kształtu. Przykłady produktów tego typu znajdziesz tutaj: https://allehybryda.pl/akrylozel-master-gel-victoria-vynn-do-przedluzania-paznokci.

Co jest potrzebne, aby wykonać paznokcie akrylożelem?

Aby móc wykonać zachwycające paznokcie akrylożelem potrzeb jest skompletowanie kilku niezbędnych produktów. Oczywiście potrzebny będzie akrylożel w odpowiednim kolorze, a także lampa LED. Kolejne przydatne produkty to specjalne patyczki do skórek, primer oraz baza hybrydowa. Do przemycia płytki przyda się też cleaner i właściwy pilniczek. Aby móc wygodnie pracować z masą akrylożelu z pewnością przydadzą się odpowiednie pędzelki, a także specjalne szablony do przedłużania. 

Zarówno akryl, jak i akrylożel to produkty, które wyróżniają się dużą trwałością i dzięki nim można stworzyć niepowtarzalny manicure. Warto zaopatrzyć się w wybrane produkty w sklepie internetowym i stworzyć wymarzone stylizacje paznokci w zaciszu domu.