Marka b.box została stworzona w 2007 roku przez dwie kobiety, które postanowiły niejako zrewolucjonizować świat maluchów, a konkretniej ujmując ich rodziców. Na przestrzeni lat stworzyły wiele produktów, które łączą w sobie dwie podstawowe kwestie – zabawę oraz funkcjonalność. Marka jest nastawiona przede wszystkim na tworzenie unikatowych rozwiązań pozwalającym dzieciom od najwcześniejszych etapów nauczyć się samodzielnie pić oraz jeść. W ofercie znajdują się również praktyczne akcesoria dla rodziców, między innymi torby.

B.box – jakie oferuje rozwiązania w kwestii picia?

W ofercie można znaleźć między innymi bardzo różnorodne bidony ze słomką, butelki dla niemowląt, bidony tritanowe, bidony termiczne, słomki silikonowe, smycze do bidonu, silikonowe nakładki na szklanki, kubki treningowe, kubki 4w1 czy też suszarki do naczyń. Wszystkie te produkty pomagają dzieciom usamodzielnić się w kwestii picia. Akcesoria są na tyle funkcjonalne, że rodzice nie boją się uczyć dzieci samodzielności pod tym względem już w okresie niemowlęctwa.

Oczywiście marka jest nastawiona na dzieci w różnym wieku, a nie tylko na te najmłodsze. Dlatego też w ofercie pojawiły się bidony tritanowe. Skierowane są one przede wszystkim do nieco starszych dzieci. Mają bardzo nietypowy kształt trójkąta, dzięki czemu wygodnie się je trzyma. Silikonowa słomka jest tak skonstruowana, że można wypijać przy jej pomocy napoje aż do ostatniej kropli. Otwiera się na przycisk i posiada zintegrowane zamknięcie, co pozwala unikać sytuacji, w których zawartość się rozlewa. Bidon również nie przecieka i dzięki uchwytowi zlokalizowanemu w jej górnej części, można ją wygodnie przyczepić do plecaka i w ten sposób przenosić.

Funkcjonalne rozwiązania w zakresie jedzenia

Marka b.box oferuje również bardzo praktyczne rozwiązania w zakresie jedzenia, dzięki którym można nieco bardziej usamodzielnić dzieci również pod tym względem. Są to między innymi mini widelczyki i łyżeczki, lunchboxy, museczki ze słomką, kubki niewysypki, pierwsze sztućce, zestawy do karmienia, łyżeczki silikonowe, gryzaki, talerzyki trójdzielne, termosy stalowe, pojemniki na żywność, fartuszki, miseczki z przyssawką i łyżeczką, a także śliniaczki podróżne.

Oczywiście jak to zostało wcześniej wspomniane, firma oferuje również funkcjonalne akcesoria do przechowywania. Są to organizery oraz torby dla mam. Wychowywania dziecka nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto pomagać sobie korzystając z funkcjonalnych rozwiązań, które oferuje, chociażby marka bbox.