Zdrowe, smaczne oraz niezwykle uzależniające (szczególnie te jedzone podczas meczu czy seansu filmowego)… orzechy. Choć niepozorne skrywają wiele niezbędnych składników odżywczych, witamin i tłuszczy, które korzystanie wpływają na nasze zdrowie i kondycję. Co więcej, mogą być one zarówno wspaniałą przekąską jak i dodatkiem do dań oraz deserów, czego świetnym przykładem są kremy orzechowe Pi-nuts.

Kremy orzechowe Pi-nuts – niezwykły smak i delikatna konsystencja

Krem zrobiony w 100% z orzechów to świetne rozwiązanie dla osób znudzonych zwykłymi orzechami w ciastach i deserach. Jedwabista konsystencja sprawia, że wypieki z dodatkiem kremu orzechowego firmy Pi-nuts są niezwykle kremowe i delikatne, jednoczenie zachowując swój charakterystyczny smak. Sam krem orzechowy to również świetny dodatek do śniadań na słodko, takich jak owsianka czy białkowy omlet. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów, wykonanych z różnego rodzaju orzechów. Umożliwia to dobranie idealnego kremu, w zależności od osobistych preferencji oraz potrzeb kulinarnych. Do najpopularniejszych kremów orzechowych z naszej oferty należy:

  • Królowa pistacja
  • Król laskowy
  • Książę arachid
  • Księżna karmelowa
  • Biała dama
  • Ciemny rycerz

I wiele innych równie ciekawych produktów wykonanych z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych orzechów. Dzięki wysokiej zawartości orzechów kremy Pi-nuts mogą być wyjątkowym urozmaiceniem pełnowartościowego śniadania czy też słodkiego deseru.

Kremy orzechowe – propozycje zastosowania w klasycznych daniach i wypiekach

Krem orzechowy to niezwykle uniwersalny produkt, który może być wykorzystany na wiele różnych sposobów. Najprostszym sposobem na wykorzystanie kremu Pi-nuts jest orzechowe ciasto lub inny deser z dodatkiem orzechów. Może być on zarówno elementem ciasta jak i składnikiem słodkiej polewy. Świetnym sposobem na urozmaicenie tradycyjnego ciasta jest dodatek kilku łyżek kremu orzechowego do masy, aby nadać jej zupełnie nowego smaku. Krem orzechowy Pi-nuts to również ciekawy pomysł na słodkie śniadanie pod postacią słodkich tostów, owsianki czy omletu, szczególnie jeśli mamy więcej czasu na jego przygotowanie. Wystarczy tylko posmarować omlet łyżką kremu, aby móc cieszyć się smacznym śniadaniem w leniwy, niedzielny poranek.